• Wpisów: 36
  • Średnio co: 38 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:21
  • Licznik odwiedzin: 7 292 / 1442 dni
 
tinitinitinitinita
 
Lodovica Comello już nie jeden raz wspominała, że chciałaby odwiedzić Polskę. Wiadomość z ostatniej chwili na pewno powaliła na kolana każdą fankę Włoszki. Gwiazda już zawitała w naszym kraju! Ponadto pojawi się w popularnym programie Dzień Dobry TVN. Jeżeli jesteście ciekawi co, gdzie, kiedy, jakkoniecznie przeczytajcie dalszą część wpisu!  
#POLSKA
Kobieta o tym, że odwiedzi Polskę poinformowała nas na swoim Facebooku i Twitterze, gdzie napisała następującą wiadomość:

Polscy fani! Jutro zawitam do Warszawy, gdzie wezmę udział w specjalnym projekcie. Więcej szczegółów już wkrótce! Do zobaczenia

O tym że Lodovica zawita u nas, huczą już wszystkie polskie fanki, portale i strony internetowe!
Tą informacją podzieliła się m.in Interia, która w swoim artykule napisała, że Lodovica Comello i Szymon Chodyniecki* nagrają wspólny teledysk w Polsce do piosenki  SIN USAR PALABRAS (BEZ SŁÓW), który pojawić ma się w marcu!

Kim jest Szymon Chodyniecki?

   To urodzony w 1994 roku, polski wokalista, producent i kompozytor. Jest multiinstrumentalistą - potrafi grać na wiolonczeli, gitarze, fortepianie oraz perkusji. Swoją pierwszą piosenkę "Nikt nie zauważy" napisał w wieku 11 lat. Jako 15-latek stworzył jedne ze swoich najbardziej popularnych utworów: "Miłość" i "Przeważnie".Popularnością cieszy się również utwór "Była chłodna"

#MARIPOSA

   W 2013 r. Comello wydała debiutancką płytę "Universo". W przerwie na planie trzeciej serii "Violetty" wokalistka i aktorka pracowała nad drugim albumem - "Mariposa" (pol. "Motyl"; premiera już w kwietniu).

#DZIEŃ DOBRY TVN
Na stronie programu "Dzień Dobry TVN" pojawił się również mini-artykuł z informacją, że Lodovica Comello w piątek o 9:15 pojawi się w owym programie. Oczywiście towarzyszyć jej będą tłumacze. ^^Co w tym najlepsze? My fani, również będziemy mogli z nią porozmawiać, po przez czat. Link do niego wkleimy do tego wpisu, gdy tylko się pojawi. :)

#CO CIEKAWE
Utwór SIN USAR PALABRAS (BEZ SŁÓW) w oryginale należy do Lodovicii  i Abrahama Mateo. Duet z nim jest także na płycie Lodo - "Mariposa". Dlaczego więc Włoszka tym razem teledysk nagra  z Szymonem? Warto jednak wspomnieć, że dzisiaj Szymon na swoim  Facebooku, napisał, że podpisał kontrakt z Sony Music Polska. Jak już zapewne wiecie, owa wytwórnia ma duży związek z Lodovicą, więc może dlatego Dodo nagrywa z Szymkiem. :)

#POLACY NAJLEPSI
Nie minęły nawet 4 godziny, ale Polacy już trafili do trendów z hashtagiem #WelcomeLodoInPoland.  Fani od razu pochwalili się Włoszce, która zaś podała dalej  nasze wiadomości. :)

Cieszycie się, że Lodo pojawi się w Polsce? :) Jedziecie do stolicy, by ją zobaczyć?

Wpis pochodzi z bloga (LINK) : disneypolska3127.blogspot.com/
Pojawi się tam link do czatu :)

Nie możesz dodać komentarza.